gabinet psychologiczny
badania psychologiczne

Columbia / HCA i odrodzenie działalności szpitala For-Profit cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Trzydziestu trzech dyrektorów non-profit kupiło 20-procentową własność nowej firmy za jedyne 1,5 miliona dolarów. W kwietniu 1996 r. Ich akcje miały wartość 315 milionów dolarów.38. Blue Cross of California wymyślił konwersję w lipcu 1991 r. Poprzez nową spółkę zależną WellPoint Health Networks, która posiadałaby 90 procent jej aktywów. Ponieważ organizacja non-profit mogłaby istnieć technicznie, nie byłoby konieczne żadne fundacje charytatywne. Blue Cross, którego filia Wellpoint wkrótce osiągnęła wartość rynkową 2,7 miliarda dolarów, początkowo oferowała zaledwie 5 milionów dolarów rocznych darowizn charytatywnych. Po ponad trzech latach śledztwa i negocjacji komisarz ds. Korporacji kalifornijskiej, popierany przez Assemblarka Phillipa Isenberga, innych kluczowych ustawodawców, Consumers Union i lokalną prasę, zmusił Blue Cross / Wellpoint do sfinansowania dwóch nowych publicznych fundacji – o wartości 3,2 miliarda dolarów. .39 Rosnący luz
Rosnące niezadowolenie z przejęć szpitali jest częścią szerszej reakcji konsumentów na inne wtargnięcia na rynek do służby zdrowia, w szczególności praktyki wielu HMO polegających na zachęcaniu lekarzy do pobudzania opieki. W ubiegłym roku co najmniej 30 zawieranych umów z Columbia / HCA zostało zabitych lub zmienionych przez opozycję regulacyjną, obywatelską, medyczną lub społeczną.
W Kalifornii, oczekujące ustawodawstwo dwuboczkowe sponsorowane przez Assemblana Isenberga dałoby prokuratorowi generalnemu ogólne uprawnienia do blokowania konwersji, gdyby uznał je za nieuczciwe lub uznało, że sprzedaż może wywołać znaczący wpływ na dostępność lub dostępność usług dotkniętej społeczności. 40 Inne organy regulacyjne i organy ustawodawcze stały się ostatnio bardziej asertywne. W kwietniu, po nieudanej próbie nabycia przez Columbia a szpitala Bishop Clarkson Memorial Hospital w Omaha w stanie Nebraska i wysiłków Regional West Medical Center w Scottsbluff w stanie Nebraska, w celu znalezienia zasłużonych dla zysku osób, 41 Nebraska uchwaliła prawo uprawniające prokuratora generalnego do zablokować przekształcenie szpitala non-profit na podstawie któregokolwiek z dziewięciu kryteriów, w tym konfliktu interesów z udziałem członków zarządu, czy proponowana sprzedaż odzwierciedlała godziwą wartość rynkową, oraz czy nabywca zobowiązał się do zapewnienia opieki osobom w niekorzystnej sytuacji, 42 Tak więc w Nebrasce nawet w przypadku szpitala nastawionego na zysk wymagane jest posiadanie innych celów niż maksymalizacja zysków. W czerwcu prokurator generalny Michigan Frank J. Kelley pozwał blokować propozycję przejęcia przez Columbię 50 procent Michigan Capital Medical Center w Lansing, 43 potwierdzając jego ogólną władzę nadzorczą nad trustami charytatywnymi . W Houston, prokurator generalny Dan Morales dołączył niedawno do pozew złożony przez Texas Medical Center, mający na celu zablokowanie złożonej transakcji między Columbią / HCA a szpitalem Episkopalnym St. Luke a, uzasadniając to tym, że narusza ona ograniczenia czynów, które ograniczają korzystanie z większości nieruchomości w Texas Medical Center do organizacji non-profit.
Najświeższa wyprawa Columbia / HCA, w Ohio, przełamuje tradycję unikania działalności ubezpieczeniowej
[przypisy: odczyn arthusa, cyklopiroksolamina, schizofrenia dziecięca ]

Tags: , ,

No Responses to “Columbia / HCA i odrodzenie działalności szpitala For-Profit cd”

 1. Crazy Eights Says:

  Myślałam że to anemia

 2. Fabian Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: stoły do masażu[...]

 3. Jagoda Says:

  Oprócz tego bardzo pomocne były rehabilitacje

 4. Amelia Says:

  Article marked with the noticed of: dentysta poznań[...]

 5. Natural Mess Says:

  Nie wiem sam czy mam nadciśnienie czy nie

 6. Klara Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu usta[...]

 7. Iga Says:

  Moze i prawda ale lekarze mowia inaczej

Powiązane tematy z artykułem: cyklopiroksolamina odczyn arthusa schizofrenia dziecięca