gabinet psychologiczny
badania psychologiczne

Martwicze mucormycosis skórne po Tornado w Joplin, Missouri, w 2011 roku AD 9

Posted in Uncategorized  by admin
December 9th, 2018

Na tym obszarze znajduje się kilka małych zbiorników wodnych; apophysomyces był wcześniej zamieszany w infekcję pochodzącą z dawstwa narządów (dawcy wystawiono na działanie retencyjnego stawu) .38 Dalsze badania dotyczące ekologii apophysomyces są potrzebne, aby lepiej zrozumieć jej środowisko i czynniki środowiskowe, które wpływa na jej wzrost i różnorodność. Istnieje kilka ograniczeń naszych badań. Po pierwsze, przypominanie o uprzedzeniach mogło wpłynąć na wyniki obejmujące dane zgłaszane przez samych pacjentów. Po drugie, możliwe jest, że w fazie badania rozpoznano nierozpoznaną lub łagodną infekcję mucormycosis. Po trzecie, mała próbka w naszym badaniu mogła mieć wpływ na powiązania między pewnymi zmiennymi a stanem spraw. Ostatecznie nie zastosowano zwalidowanej oceny stopnia obrażeń, a nasza zdolność do dokładnej oceny poziomu obrażeń mogła zostać naruszona.
Nasze odkrycia mają kilka ważnych implikacji klinicznych i dotyczących zdrowia publicznego. Zwiększona świadomość grzybów środowiskowych jako przyczyna martwiczego zakażenia tkanek miękkich u pacjentów poszkodowanych podczas klęsk żywiołowych jest uzasadniona, ponieważ wczesne leczenie może poprawić wyniki. Urzędnicy ds. Zdrowia publicznego mogą rozważyć nadzór nad skórną mucormycozą po klęskach, w których osoby mają wiele urazów penetrujących. Aby zapobiec przypadkom mucormycosis po katastrofie, urzędnicy powinni podkreślać strategie awaryjnego reagowania na tornado, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń, takie jak wdrożenie systemów wczesnego ostrzegania, promocja planów schronienia w nagłych wypadkach i ograniczenie zagrożeń dla gospodarstw domowych (np. , aranżowanie i zabezpieczanie mebli, urządzeń i materiałów niebezpiecznych, takich jak rozpuszczalniki i trucizny) .39
[hasła pokrewne: aparat słuchowy dofinansowanie, zupa krem z groszku mrożonego, stomatologia wrocław ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: aparat słuchowy dofinansowanie stomatologia wrocław zupa krem z groszku mrożonego