gabinet psychologiczny
badania psychologiczne

Columbia / HCA i odrodzenie działalności szpitala For-Profit czesc 4

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W marcu Blue Cross i Blue Shield of Ohio, największy ubezpieczyciel w stanie, z rocznymi przychodami w wysokości około 2 miliardów dolarów, zgodził się sprzedać 85 procent własności Columbii za 299,5 miliona USD za pośrednictwem złożonego przedsięwzięcia o nazwie BlueCo, prawnie spreparowanego, aby uniknąć formy konwersji, eliminując w ten sposób obowiązek zapłaty na rzecz ubezpieczających lub fundacji charytatywnych. Ponieważ 223 miliony dolarów rezerw Blue Cross i Blue Shield zostaną przeznaczone na nowe przedsięwzięcie, Columbia / HCA kupi Blue Cross i Blue Shield w dużej mierze dzięki własnym aktywom. National Blue Cross i Blue Shield Association zagłosowały 13 czerwca, aby unieważnić licencję oddziału Ohio na używanie słynnego znaku towarowego, jeśli umowa zostanie zawarta. Zgodnie z planowanym przejęciem, Columbia / HCA zapłaci trzy najwyższe kierownictwo Ohio Blue Cross i Blue Shield ponad 15 milionów USD w postaci odpraw emerytalnych, które zostały uznane za opłaty konsultingowe i umowy o nieuczestniczenie w konkurencji, a miliony z nich będą stanowiły opłatę doradczą dla zewnętrznego adwokata Bluesa .44 11 lipca prokurator generalny Ohio Betty Montgomery pozwała o zablokowanie transakcji w oczekiwaniu na rewizję przez komisarza ubezpieczeniowego z Ohio, który reguluje towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych. Montgomery zażądała niezależnej wyceny i zapewnienia, że aktywa Blue Cross i Blue Shield trafią do ubezpieczających lub na cele charytatywne, a ona rozpoczęła dochodzenie w sprawie ochrony konkurencji. Według Montgomery ego: Piętnaście milionów dolarów w pakietach odpraw dla trzech urzędników organizacji założonej jako organizacja charytatywna i działające na rzecz chorych i potrzebujących, uderza mnie zarówno jako niewłaściwą, jak i nadmierną 45. Montgomery powiedziała, że uważa, że Blue Cross and Blue Tarczę sprzedawano w groszu za dolara . 46
Wcześniejszy pozew zbiorowy złożony w kwietniu w imieniu właścicieli polis Blue Cross i Blue Shield przez byłego amerykańskiego senatora Howarda Metzenbauma, prezesa Federacji Konsumentów Ameryki, scharakteryzował umowę jako ukryte przekształcenie Blue Cross i Blue Shield i utrzymywał, że jego całe 302,5 miliona dolarów należnych należnych należy do ubezpieczających47. W odpowiedzi, adwokat Kenneth F. Seminatore, dla Blue Cross i Blue Shield, dziwnie oskarżył Metzenbauma o opowiadanie się za kradzieżą pieniędzy posiadacza polisy . 48 Zgodnie z umową pomiędzy Columbia / HCA a Ohio Blues, prawnik Seminatore zbierze 3,5 miliona dolarów, jeśli umowa zostanie zawarta.
Hardball komercyjny i polityczny
Columbia / HCA stała się piorunującą bronią na krytykę nie tylko ze względu na jej ogromny wzrost i skalę, ale także z powodu okrucieństwa taktyki. Kiedy Columbia / HCA zaczęło na dobre wchodzić na rynki, nie tylko rywalizowało ze sobą; zainicjował kampanię public relations, aby przedstawić organizacje non-profit jako społeczne pasożyty. Przynajmniej jeden z przypadków, dyrektor naczelny Richard Scott kategorycznie oświadczył, że szpitale, które nie powinny płacić podatku, nie powinny prowadzić działalności 49.
Polityczna siła Columbia / HCA jest legendarna. Kiedy wkracza do społeczności w poszukiwaniu akwizycji, Columbia / HCA kreśli talenty prawnicze, identyfikuje sojuszników z lokalnymi przywódcami obywatelskimi, politycznymi i medycznymi i roznosi się po mnóstwie pieniędzy. Na przykład w 1995 r. Columbia / HCA miała 33 lobbystów w Tallahassee na Florydzie. Prowadzi także listę firmowych autorów kampanii na Florydzie.
[więcej w: lajtmar, fizjoterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej, cyklopiroksolamina ]

Tags: , ,

No Responses to “Columbia / HCA i odrodzenie działalności szpitala For-Profit czesc 4”

 1. Hanna Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu profesjonalne młynki do kawy[...]

 2. Blister Says:

  to lepiej na wszelki wypadek wyciąć

 3. Papa Smurf Says:

  Article marked with the noticed of: trening[...]

 4. Keystone Says:

  Mój przyjaciel cierpi na tę alergię

Powiązane tematy z artykułem: cyklopiroksolamina fizjoterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej lajtmar